Polanica Zdrój

Café Tomik

Przestrzeń relaksu, smaków i muzyki

Zaprojektowana z prawdziwym smakiem przestrzeń Café Tomik to miejsce stworzone do relaksu i niespiesznych rozmów. Przyjazne, przytulne wnętrza, smakowite desery oraz szeroka oferta trunków z różnych zakątków świata sprawiają, że Café Tomik jest idealne na popołudniowe spotkania ze znajomymi.

Relaks przy kawie

Specjalnością Café Tomik jest znakomita, aromatyczna, świeżo parzona kawa, przygotowywana ze szczególną pieczołowitością. Najwyższej klasy gatunki kawy, znakomity sprzęt oraz talent baristów sprawiają, że filiżanka kawy staje się atrakcją każdego dnia pobytu.

Zapraszamy codziennie w godzinach:

800 - 2200

Rozkosze podniebienia

Café Tomik to nie tylko znakomita kawa, ale – być może przede wszystkim – wyśmienite menu deserowe. Doskonałe torty, ciasta i desery charakteryzuje z jednej strony wyjątkowa lekkość, która sprawia, że można ich kosztować bez wyrzutów sumienia, z drugiej –  kusząca kompozycja smaków i aromatów.

Balsam dla duszy

Chwilę relaksu przy kawie i deserze w Café Tomik doskonale podkreślą wyrafinowane trunki serwowane w barze: najlepsze wina, koniaki lub whisky. Jednak prawdziwym balsamem dla duszy jest muzyka – z głośników płyną standardy swingu i jazzu w wykonaniu takich znakomitości, jak Frank Sinatra, Ella Fitzgerald czy Sammy Davies.

Dla osób palących do dyspozyzcji jest specjalna przestrzeń - Cafe Fifka.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij