Polanica Zdrój

Atrakcje dla grup

Spędź atrakcyjnie swój czas wolny

Oferta atrakcji dla grup jest doskonałym uzupełnieniem dnia wypełnionego obowiązkami zawodowymi. Obejmuje propozycje dla indywidualistów, poszukujących wyciszenia i relaksu oraz zajęcia sprzyjające integracji w grupie.

Sport i wypoczynek

Do dyspozycji Gości oddajemy korty tenisowe, salę do squasha, tory do kręgli oraz siłownię i studio cardio. Na miłośników wodnych atrakcji, w Centrum SPA, czekają baseny: pływacki i z masażem, górski potok, jacuzzi i świat saun.

Zobacz Centrum Spa

Integracja grupy podczas spotkań nieformalnych

Klubowe wieczory przy muzyce na żywo oraz zabawy z DJ’em przyciągają wieczorami Gości do zaaranżowanego w filmowym klimacie Klubu Fotoplastykon. Podążając filmowym tropem, można tu zorganizować pokazy filmowe lub szkolenia w mniej oficjalnym otoczeniu. Idealną propozycją dla grup jest również możliwość przeprowadzenia zawodów bowlingowych lub w bilard.

 

Wyjątkowe zabiegi SPA

Zobacz ofertę

Chata grillowa

Chata grillowa to miejsce w hotelowym ogrodzie, gdzie można urządzić lunch lub kolację grillową dla 50 osób. Chata sprawdza się również jako niesztampowa lokalizacja warsztatów szkoleniowych w mniej oficjalnej atmosferze na łonie natury.

Skontaktuj się z nami

Rezerwacja konferencje, bankiety
pobyty dla firm

+48 74 662 45 60

konferencje.polanica@drirenaerisspa.com

Napisz do nas

* Pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij