Luksus blisko natury

Restauracja Romantyczna

Prawdziwe smaki odkrywa się powoli

Romantyczna to chluba naszego hotelu – przytulne wnętrze z kuchnią otwartą, stworzone po to, by celebrować posiłki i niespiesznie odkrywać niezwykłe i te znane, lecz zawsze nieoczekiwane, smaki i aromaty.

W klimacie
Slow Food

Romantyczna to pierwsze w Polsce miejsce rekomendowane (już w 2006 roku) przez Slow Food Polska. Klimatyczna, przytulna i elegancka, znakomicie sprawdza się jako miejsce na kolację dla zakochanych, okolicznościowe przyjęcie czy na wieczorne spotkanie biznesowe.

Autorskie dania
Szefa Kuchni

Szef Kuchni komponuje swoje autorskie dania zgodnie z ideą slow food, odkrywając przed Gośćmi bogactwo znakomitych produktów i zapomnianych smaków. Karta zmienia się w zależności od pory roku, gdyż bazuje na świeżych, sezonowych produktach.

Oferta dla odkrywców smaków

Gościom korzystającym z całodziennego wyżywienia w Restauracji Oranżeria, proponujemy możliwość skosztowania kolacji serwowanej w Restauracji Romantyczna. Rachunek za kolację zostanie pomniejszony o kwotę 115 zł z pakietu całodziennego wyżywienia (nie dotyczy rachunku za napoje).

Zapraszamy od wtorku do soboty w godzinach:

1800 - 2200

Ze względu na charakter miejsca sprzyjający celebracji posiłków zapraszamy na kolację z dziećmi powyżej 12 roku życia. Naszych Gości prosimy o ubiór w stylu smart casual (swobodna elegancja).

Kameralne śniadanie

Śniadanie w rytmie slow, to doskonała propozycja dla Gości, którzy chcą w zaciszu cieszyć się porankiem. Specjalnie przygotowany zestaw śniadaniowy z możliwością dań à la carte, to gwarancja spokojnego początku dnia. Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 0800 do 1030 Gości z dziećmi powyżej 12 roku życia.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij