Luksus blisko natury

Gospoda Sielanka

Biesiady w mazurskim stylu

Impreza okolicznościowa? Spotkanie integracyjne? Chrzciny? Przyjęcie komunijne lub ślubne? Gospoda Sielanka to miejsce idealne, aby spędzić ten czas w swojskiej atmosferze, w przytulnych, naturalnych wnętrzach i przy znakomitej kuchni.

Sielskie klimaty

Gospoda Sielanka to utrzymana w stylu regionalnym chata, w której można zorganizować nieduże przyjęcia w sielskim klimacie. Na piętrze przygotowaliśmy miejsca dla 60, zaś na parterze dla 70 osób.

Przywracanie tradycji Warmii i Mazur

Specjalnością Gospody Sielanka są wspaniałe dania, zapraszające Gości w podróż po smakach i aromatach tradycyjnej kuchni Warmii i Mazur. Dawne receptury, specjały regionu – szefowie kuchni z prawdziwym smakiem powracają do tutejszych kulinarnych korzeni.

Na ludowo, ze smakiem

Dopełnieniem wspaniałych biesiad w warmińsko-mazurskiej tradycji jest skoczna, ludowa muzyka grana na żywo. Swojska atmosfera i pozytywna energia bijąca z tego miejsca, wprost zachęcają do bliższego zapoznania się z kulturą Warmii i Mazur.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij