Luksus blisko natury

Centrum SPA

Źródło luksusowego relaksu

Filozofia SPA to równowaga między pięknym wyglądem, siłami witalnymi i spokojem duszy. Dzięki bogatej ofercie atrakcji, jakie znajdują się w naszym Centrum SPA, Goście mogą dobierać formy relaksu dopasowane do własnych preferencji. Wszystko to w harmonijnie zaprojektowanych wnętrzach, zapewniających intymną, relaksującą atmosferę.

W harmonii z naturą

W naszym Centrum SPA Goście mogą poddać się kojącemu działaniu wody i oderwać się od codziennych trosk. Na terenie SPA znajduje się  kompleks dwóch basenów, bicze wodne, zespół saun i jacuzzi. Dopełnieniem komfortowego odprężenia są wygodne, podgrzewane leżanki.

Na terenie SPA przygotowaliśmy:

Baseny
1 / 4
Baseny

Czynny przez cały rok komfortowy kompleks dwóch basenów z biczami wodnymi zaprasza amatorów pływania oraz wodnego relaksu.

Sauny
2 / 4
Sauny

W zespole saun Goście mogą zażywać relaksu w saunie fińskiej, a także w termarium solankowym i ziołowym.

Caldarium (łaźnia parowa)
3 / 4
Caldarium (łaźnia parowa)

Do łaźni rzymskiej (Caldarium) zapraszamy osoby, które poszukują odprężenia w niższej temperaturze i wyższej wilgotności powietrza.

Jacuzzi
4 / 4
Jacuzzi

Na Gości czekają 3 jacuzzi wewnętrzne oraz 2 zewnętrzne, usytuowane na tarasie.

Codzienna porcja aktywności fizycznej

W Centrum SPA naszego hotelu na Gości czekają sale do ćwiczeń, fitnessu i cardio fitnessu, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Nasi doświadczeni instruktorzy przygotowali również bogatą ofertę zajęć ruchowych, z których można korzystać pod ich czujnym spojrzeniem. 

 

Poznaj bogatą ofertę
strefy fitness:

Aerobik wodny
Aerobik wodny
Gimnastyka
Gimnastyka
Rowery
Rowery
Trening personalny
Trening personalny
Nordic walking
Nordic walking

Woda w basenie i pozostałych nieckach spełnia wymagania określone
w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r.
w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.
Ocena roczna wody przeprowadzona przez PPIS w Ostródzie.

Opinie naszych Gości:

„Cicha, spokojna okolica”

Cicha, spokojna okolica z pięknymi pagórkowatymi terenami. Ładne, obszerne, czyste pokoje z sporymi łazienkami. Jedzenie bardzo dobre (pyszne) ładnie podane (spore porcje). Centrum SPA z basenami i saunami (jacuzzi na zewnątrz robi robotę), siłownia, fitness room. W okolicy dużo ścieżek spacerowych, rowerowych doskonale oznakowanych. Dla dzieciarni oprócz wielu miejsc do zabawy, stajnia z końmi i nauką jazdy konnej. Polecam.

- Rafał M, Google
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij