Restauracja Romantyczna

Slow Food

Dla ceniących klimatyczne i przytulne, ale eleganckie miejsca otworzyliśmy Restaurację Romantyczna z kuchnią otwartą. To pierwsze w Polsce miejsce rekomendowane (już w 2006 roku) przez Slow Food Polska – organizację non-profit, której celem jest „ochrona prawa do smaku”.

Restauracja Romantyczna to wprost idealne miejsce na kolację dla zakochanych, okolicznościowe przyjęcie czy też spotkanie biznesowe. O jego wyjątkowości stanowią autorskie dania Szefa Kuchni Łukasza Wojtasa i sezonowe menu, które pozwala na odkrywanie różnorodnych smaków w zależności od pory roku.

Restauracja czynna jest od wtorku do niedzieli od godziny 18:00. Ze względu na charakter miejsca sprzyjający celebracji posiłków zapraszamy na kolację z dziećmi powyżej 12 roku życia.

Naszych Gości prosimy o ubiór w stylu smart casual (swobodna elegancja).

Nasza propozycja – Gościom korzystającym z całodziennego wyżywienia w Restauracji Oranżeria, proponujemy możliwość skorzystania z kolacji serwowanej w Restauracji Romantyczna. Rachunek za kolację zostanie pomniejszony o kwotę 102 zł z pakietu całodziennego wyżywienia (nie dotyczy rachunku za napoje).

Gault& Millau

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij