Wzgórza Dylewskie

Wzgórza Dylewskie

Czytaj więcej

Malownicze Mazury i doskonała cisza Parku Krajobrazowego, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantują naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku tak blisko przyrody. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to synonim luksusu i holistycznej pielęgnacji, która każdego przeniesie w świat doskonałego piękna. Relaks, który dają zabiegi oferowane przez nasz Hotel Spa, Mazury i piękno ich przyrody wspaniale uzupełniają.

HOTEL

HOTEL

Czytaj więcej

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście.

SPA I ZABIEGI

SPA I ZABIEGI

Czytaj więcej

Witamy w naszym odprężającym spa. Kojąca moc wody delikatnie, ale dokładnie oczyszcza ciała Gości ze stresów, zmęczenia i napięć. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty nowoczesnych urządzeń, dzięki którym relaks będzie jeszcze głębszy.

SMAKI

SMAKI

Czytaj więcej

Jak wiele smaków może mieć doskonały wypoczynek? O tym nasi Goście przekonają się dzięki niezwykłej podróży kulinarnej, w którą zabierzemy Ich podczas pobytu w naszym hotelu. Wykwintne, zdrowe, a do tego – polskie dania, wyborne trunki i wspaniała atmosfera… W smakach Wzgórz Dylewskich można się zakochać!

ATRAKCJE

ATRAKCJE

Czytaj więcej

Bez względu na pogodę, zarówno w samym hotelu, jak i wokół niego czekają na Gości niezapomniane przeżycia. Mazury to kraina Wielkich Jezior, zielonych lasów i licznych, związanych z nimi atrakcji. Polecamy je wszystkie!

Grand Award dla Restauracji Romantyczna

30-10-2014

Restauracja Romantyczna znalazła się w gronie 29. najlepszych restauracji w Polsce w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants Awards 2014, zdobywając najwyższą możliwą ocenę „Grand Award – Trzy Widelce”.

To niezwykle cenione wyróżnienie przyznawane jest nie tylko za najwyższą jakość usług, ale przede wszystkim umiejętność przemieniania jedzenia w sztukę. W naszej restauracji nad wyjątkowe menu tworzy szef kuchni Bartosz Budnik. Zapraszamy w listopadzie na nowe menu, w którym królować będzie gęsina.

Czytaj więcej

Halloweenowy weekend

29-10-2014

W najbliższy weekend zapraszamy do skorzystania z ciekawych propozycji animacyjnych dla dzieci i dorosłych m.in. zajęcia ruchowe sprzyjające poprawie kondycji i wprawiające w dobry nastrój, piątkowa dyskoteka w Klubie Farma lub sobotni koncert w Café Plotka.

Najmłodszych Gości zapraszamy do wspólnej zabawy pod okiem profesjonalnych animatorów, którzy poprowadzą m.in. halloweenową metamorfozę oraz dyniowe szaleństwo, czyli animacje plastyczne i zajęcia ruchowe.

Szefowie kuchni hotelowych restauracji zadbali również o kulinarne doznania. W Restauracji Oranżeria funkcjonuje nowa karta dań oraz sezonowa wkładka „grzybowa”. W Restauracji Romantyczna Szef kuchni Bartosz Budnik poleca dania z dynią w roli głównej.

Szczegóły programu…

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

SPA Anty-Aging – Specjalna oferta dla kobiet

22-10-2014

Pakiet SPA Anty-Aging, na który składa się opracowany przez naszych ekspertów zestaw zabiegów kosmetycznych oraz ćwiczeń, powstał z myślą o kobietach dojrzałych pragnących powstrzymać upływ czasu. Po konsultacji kosmetycznej połączonej z diagnozą skóry, za pomocą specjalistycznego aparatu zostanie ułożony indywidualny program składający się z szeregu regenerujących i odżywczych firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. O poprawę kondycji i figury zadbają nasi instruktorzy, proponując aktywne zajęcia w sali fitness, w studio cardio i na basenie. W trakcie 6-dniowego pobytu w hotelu do Państwa dyspozycji jest Centrum SPA oraz szeroka propozycja kulinarna naszych restauracji uwzględniająca również potrzeby dietetyczne.
Najbliższy termin turnusu zaplanowany jest od 16 do 21 listopada.
Zapraszamy do rezerwacji.

Czytaj więcej
Oferty i nowości
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij