Wzgórza Dylewskie

Wzgórza Dylewskie

Czytaj więcej

Malownicze Mazury i doskonała cisza Parku Krajobrazowego, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantują naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku tak blisko przyrody. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to synonim luksusu i holistycznej pielęgnacji, która każdego przeniesie w świat doskonałego piękna. Relaks, który dają zabiegi oferowane przez nasz Hotel Spa, Mazury i piękno ich przyrody wspaniale uzupełniają.

HOTEL

HOTEL

Czytaj więcej

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście.

SPA I ZABIEGI

SPA I ZABIEGI

Czytaj więcej

Witamy w naszym odprężającym spa. Kojąca moc wody delikatnie, ale dokładnie oczyszcza ciała Gości ze stresów, zmęczenia i napięć. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty nowoczesnych urządzeń, dzięki którym relaks będzie jeszcze głębszy.

SMAKI

SMAKI

Czytaj więcej

Jak wiele smaków może mieć doskonały wypoczynek? O tym nasi Goście przekonają się dzięki niezwykłej podróży kulinarnej, w którą zabierzemy Ich podczas pobytu w naszym hotelu. Wykwintne, zdrowe, a do tego – polskie dania, wyborne trunki i wspaniała atmosfera… W smakach Wzgórz Dylewskich można się zakochać!

ATRAKCJE

ATRAKCJE

Czytaj więcej

Bez względu na pogodę, zarówno w samym hotelu, jak i wokół niego czekają na Gości niezapomniane przeżycia. Mazury to kraina Wielkich Jezior, zielonych lasów i licznych, związanych z nimi atrakcji. Polecamy je wszystkie!

Witamy tegoroczne Beaujolais Nouveau!

19-11-2014

Zapraszamy do wzniesienia toastu tegorocznym młodym, czerwonym winem pochodzącym z rejonu Beaujolais położonego w Burgundii w południowo-wschodniej części Francji.

Święto młodego francuskiego wina przypada na trzeci czwartek listopada. Tradycja ta zapoczątkowana została we Francji w 1985 roku, jednak nie tylko Francuzi rozkoszują się smakiem młodego wina. Włosi już 6 listopada otwierają Novello, a od 11 listopada na Węgrzech pije się Portugiesera.

Na świecie znana jest nazwa Beaujolais Nouveau, natomiast we Francji wino określa się często jako Beaujolais Primeur. Produkowane jest ze zbieranych ręcznie winogron gamay, a powstaje w wyniku przyspieszonego procesu winifikacji. To wino czerwone, o owocowym smaku, lekko cierpkie.

Młode wino Beaujolais Nouveau idealnie komponuje się z serami francuskimi i bagietką, wędzonymi wędlinami, suszoną szynką, oliwkami.

Zapraszamy do Restauracji Oranżeria!

Czytaj więcej

Mój pluszowy miś – weekendowe animacje dla dzieci

17-11-2014

Nie ma chyba osoby na świecie, która nie miałaby swojego, jedynego, ukochanego misia.

Już w najbliższą sobotę, 22 listopada 2014 obchodzić będziemy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Niech każdy mały i duży Gość weźmie ze sobą swojego ulubionego pluszowego przyjaciela i dołączy do wspólnej zabawy.

W trakcie animacji dzieci będą miały okazje m.in. zawalczyć o odznakę pluszowego misia lub namalować jego portret. W trakcie animacji osoby chętne będą mogły wziąć udział w sesji zdjęciowej z mega misiem. Rodziców i dzieci zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o misiu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegóły programu…

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Relaksacyjny pobyt w SPA

13-11-2014

W najbliższy weekend zapraszamy do skorzystania z relaksacyjnych zajęć fitness, które pomogą odprężyć się i zadbać o swoją kondycję.

Skosztuj czekoladowych deserów w Café Plotka i poczuj radość!

Szczegóły programu…

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
Oferty i nowości
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij