Wzgórza Dylewskie

Wzgórza Dylewskie

Czytaj więcej

Malownicze Mazury i doskonała cisza Parku Krajobrazowego, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantują naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku tak blisko przyrody. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to synonim luksusu i holistycznej pielęgnacji, która każdego przeniesie w świat doskonałego piękna. Relaks, który dają zabiegi oferowane przez nasz Hotel Spa, Mazury i piękno ich przyrody wspaniale uzupełniają.

HOTEL

HOTEL

Czytaj więcej

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście.

SPA I ZABIEGI

SPA I ZABIEGI

Czytaj więcej

Witamy w naszym odprężającym spa. Kojąca moc wody delikatnie, ale dokładnie oczyszcza ciała Gości ze stresów, zmęczenia i napięć. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty nowoczesnych urządzeń, dzięki którym relaks będzie jeszcze głębszy.

SMAKI

SMAKI

Czytaj więcej

Jak wiele smaków może mieć doskonały wypoczynek? O tym nasi Goście przekonają się dzięki niezwykłej podróży kulinarnej, w którą zabierzemy Ich podczas pobytu w naszym hotelu. Wykwintne, zdrowe, a do tego – polskie dania, wyborne trunki i wspaniała atmosfera… W smakach Wzgórz Dylewskich można się zakochać!

ATRAKCJE

ATRAKCJE

Czytaj więcej

Bez względu na pogodę, zarówno w samym hotelu, jak i wokół niego czekają na Gości niezapomniane przeżycia. Mazury to kraina Wielkich Jezior, zielonych lasów i licznych, związanych z nimi atrakcji. Polecamy je wszystkie!

Tango, wino i potrawy

09-09-2014

Zapraszamy do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie na weekend 19-21 września poświęcony smakom kuchni argentyńskiej. To kolejne spotkanie w ramach Kulinarnej Podróży Po Świecie.

W piątek o godz. 20:00 zapraszamy na degustację win argentyńskich prowadzoną przez Soledad Martin - przedstawiciela rodzinnej firmy winiarskiej Bodega Luigi Bosca, największego producenta win argentyńskich. Będziecie Państwo mieli okazję do odkrywania bogactwa smaków, zapachów i barw win pochodzących z regionu Mendoza w Argentynie.

Sobota należy do zmysłowego tanga. Jak mówi argentyńskie przysłowie - Życie - to tango, kto go nie tańczy, jest głupcem. Co kryje w sobie tango, czym różni się milonga od tanga argentyńskiego, opowie o tym swoim tańcem zawodowa para tancerzy, a po pokazie zapraszamy wszystkich chętnych do nauki podstaw tanga. Dla uczestników warsztatów przygotowaliśmy loterię z nagrodami ufundowanymi przez ambasadę Argentyny i dystrybutora win The Fine Food Groupe. 

Wieczór zakończy kolacja z daniami kuchni argentyńskiej. Obok wybornego steka z wołowiny argentyńskiej, którą zajada się cały świat, przygotowaliśmy dla Państwa rozpływający się w ustach deser - flan - wg przepisu, który poleca Charge d'Affaires Ambasady Argentyny Patricia Salas.

Zapraszamy!

Czytaj więcej

Słodki weekend – 12-14 września

08-09-2014

W ramach bezpłatnego programu animacyjnego przygotowaliśmy ciekawe pozycje...

Czytaj więcej

Inscenizacja historyczna Pogranicze 39

03-09-2014

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz Muzeum Budownictwa Ludowego - Park Etnograficzny w Olsztynku zapraszają do udziału w edukacyjnej inscenizacji historycznej „Pogranicze 39”, która odbędzie się w niedzielę 7 września 2014 r. na terenie skansenu w Olsztynku.

Pierwsza edycja inscenizacji zorganizowana w ubiegłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem, co sprawiło, że obie instytucje postanowiły ponownie zorganizować projekt, którego celem jest przekazanie wiedzy historycznej w formie pozwalającej zobaczyć z bliska jak wyglądały działania w pierwszych dniach II wojny światowej.

W projekcie udział weźmie ponad 100 rekonstruktorów, którym skansen w Olsztynku posłuży za idealną scenografię do narracji o bohaterstwie polskich żołnierzy i odgrywania scen bitewnych. Muzeum II Wojny Światowej przygotowało wyjątkową formułę inscenizacji i zaaranżowanie terenu, które pozwolą na samodzielne poruszanie się widzów po miejscu odtwarzanych działań wojennych, także uczestnicy będą mogli przenieść się niemal w sam środek wydarzeń. Program inscenizacji został przygotowany w taki sposób, aby mogły w niej uczestniczyć również rodziny z dziećmi.

Teren skansenu, zajmujący ponad 60 hektarów, zostanie podzielony na trzy strefy: potyczek, polską i niemiecką. Po stronie polskiej planowane są mniejsze dioramy dotyczące obrony przeciwlotniczej, pospiesznej mobilizacji w obliczu niemieckiej agresji, kuchnia polowa, także improwizowany punkt pierwszej pomocy, scenki związane z działalnością piątej kolumny. Zaś po stronie niemieckiej będzie można zobaczyć działanie sztabu wojskowego, kuźni polowej Wehrmachtu, a także punkt opatrunkowy. 

Dla miłośników pojazdów militarnych z epoki również nie zabraknie atrakcji. Będą mieli okazję zobaczyć: kopię samochodu pancernego SdKfz 222; ciężarówki Mercedes, KHD oraz Citroen; transporter  OT810 przestylizowany na SdKFz 251; trzy kopie pancerek wz.34. Nie lada gratką będzie udział jedynej na świecie rekonstrukcji polskiego czołgu 7TP. 

Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00

Czytaj więcej
Oferty i nowości
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij