Wzgórza Dylewskie

Wzgórza Dylewskie

Czytaj więcej

Malownicze Mazury i doskonała cisza Parku Krajobrazowego, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantują naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku tak blisko przyrody. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to synonim luksusu i holistycznej pielęgnacji, która każdego przeniesie w świat doskonałego piękna. Relaks, który dają zabiegi oferowane przez nasz Hotel Spa, Mazury i piękno ich przyrody wspaniale uzupełniają.

HOTEL

HOTEL

Czytaj więcej

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście.

SPA I ZABIEGI

SPA I ZABIEGI

Czytaj więcej

Witamy w naszym odprężającym spa. Kojąca moc wody delikatnie, ale dokładnie oczyszcza ciała Gości ze stresów, zmęczenia i napięć. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty nowoczesnych urządzeń, dzięki którym relaks będzie jeszcze głębszy.

SMAKI

SMAKI

Czytaj więcej

Jak wiele smaków może mieć doskonały wypoczynek? O tym nasi Goście przekonają się dzięki niezwykłej podróży kulinarnej, w którą zabierzemy Ich podczas pobytu w naszym hotelu. Wykwintne, zdrowe, a do tego – polskie dania, wyborne trunki i wspaniała atmosfera… W smakach Wzgórz Dylewskich można się zakochać!

ATRAKCJE

ATRAKCJE

Czytaj więcej

Bez względu na pogodę, zarówno w samym hotelu, jak i wokół niego czekają na Gości niezapomniane przeżycia. Mazury to kraina Wielkich Jezior, zielonych lasów i licznych, związanych z nimi atrakcji. Polecamy je wszystkie!

Początek roku z nagrodą Business Traveller Awards 2014

21-01-2015

Już po raz drugi miesięcznik Business Traveller Poland przyznał nagrody Business Traveller Awards 2014, ale po raz pierwszy uczestnicy plebiscytu mogli wskazać Najlepsze Hotelowe SPA w Polsce. W tej nowej kategorii zwyciężył nasz Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie o czym z radością informujemy.

Business Traveller Poland jest jedną z 11 edycji tego międzynarodowego wydawnictwa, pochodzącego z Wielkiej Brytanii. Magazyn jest poświęcony podróżom biznesowym po całym świecie. Nagrody Business Traveller Awards przyznawane są w kilku kategoriach między innymi obejmujących lotniska, linie lotnicze, programy lojalnościowe, samochody i wypożyczalnie aut, a także akcesoria związane z podróżami służbowymi (smartphony, laptopy, walizki), tour operatorów i oczywiście hotele. W tym roku polska edycja plebiscytu jako pierwsza na świecie wprowadziła nową kategorię – Najlepsze Hotelowe SPA w Polsce.

Czytaj więcej

… a na Wzgórzach pada śnieg!!!

21-01-2015

Sprzęt do nart biegowych przygotowuje hotelowa ekipa serwisowa, proces smarowania, woskowania jest już zakończony teraz tylko polerowanie i w trasę!

Przypominamy wszystkim sportowcom ceniącym sobie dobre warunki pogodowe, że na Wzgórzach cały czas pada śnieg.

Trzymamy kciuki za uczestników Rodzinnej Akademii Narciarstwa Biegowego. Startujemy w każdą środę i piątek punktualnie o 12:00!

Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Do zobaczenia!

Czytaj więcej

Smak i tradycja w Restauracji Romantyczna

15-01-2015

Szef Kuchni Tradycyjnej 2015 – Bartosz Budnik, nagrodzony przez ekskluzywny przewodnik Gault&Millau, zaprasza na „rozgrzewające” menu do Restauracji Romantyczna.

Daniem rekomendowanym przez Szefa Kuchni jest: Małe sznycle cielęce z Grana Padano, purée selerowym z wędzonym bekonem.

Menu dostępne jest do 12 lutego 2015. Rezerwacja stolika: +48 (89) 647 11 11.
Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
Oferty i nowości
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij