Wzgórza Dylewskie

Wzgórza Dylewskie

Czytaj więcej

Malownicze Mazury i doskonała cisza Parku Krajobrazowego, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantują naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku tak blisko przyrody. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to synonim luksusu i holistycznej pielęgnacji, która każdego przeniesie w świat doskonałego piękna. Relaks, który dają zabiegi oferowane przez nasz Hotel Spa, Mazury i piękno ich przyrody wspaniale uzupełniają.

HOTEL

HOTEL

Czytaj więcej

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście.

SPA I ZABIEGI

SPA I ZABIEGI

Czytaj więcej

Witamy w naszym odprężającym spa. Kojąca moc wody delikatnie, ale dokładnie oczyszcza ciała Gości ze stresów, zmęczenia i napięć. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty nowoczesnych urządzeń, dzięki którym relaks będzie jeszcze głębszy.

SMAKI

SMAKI

Czytaj więcej

Jak wiele smaków może mieć doskonały wypoczynek? O tym nasi Goście przekonają się dzięki niezwykłej podróży kulinarnej, w którą zabierzemy Ich podczas pobytu w naszym hotelu. Wykwintne, zdrowe, a do tego – polskie dania, wyborne trunki i wspaniała atmosfera… W smakach Wzgórz Dylewskich można się zakochać!

ATRAKCJE

ATRAKCJE

Czytaj więcej

Bez względu na pogodę, zarówno w samym hotelu, jak i wokół niego czekają na Gości niezapomniane przeżycia. Mazury to kraina Wielkich Jezior, zielonych lasów i licznych, związanych z nimi atrakcji. Polecamy je wszystkie!

Weekend hiszpański

13-04-2015

Gorące hiszpańskie rytmy na Wzgórzach Dylewskich już w najbliższy weekend tj. 17-19 kwietnia 2015.

Podczas tego weekendu zapraszamy Państwa na spotkanie z Hiszpanią. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które przeniosą Państwa w świat kolorowych strojów, porywającego tańca, zaskakującej kuchni oraz wyśmienitego wina. Polecamy lekcję tańca flamenco, naukę gry na kastanietach oraz krótką prelekcję o Sewilli – stolicy andaluzyjskiego folkloru flamenco. Dodatkowo w piątkowy wieczór zapraszamy na degustację win hiszpańskich.

W ciągu dnia instruktorzy fitness zapraszają na pełną gamę zajęć animacyjnych, które poprawią kondycję i dodadzą energii!

Najmłodszych gości zapraszamy do wspólnej zabawy z hotelową ciocią w sali zabaw, przejażdżki na kucyku oraz naukę pływania.

Wiosna wkracza na Wzgórza Dylewskie, co daje nam nadzieję na piękną słoneczną pogodę.

Serdecznie zapraszamy do pobytu.

Sprawdź szczegóły programu…

Czytaj więcej

Wiosenny weekend w SPA

08-04-2015

W najbliższy weekend zapowiada się słoneczna, wiosenna pogoda, dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy do pobytu w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Podczas weekendu 10 – 12 kwietnia przewidziane są zajęcia fitness pod okiem trenerów m.in. zajęcia pozwalające zadbać o kręgosłup, stretching oraz konsultacje z dietetykiem. Nowością są zajęcia Bungy Pump, które pozwolą wzmocnić i wyrzeźbić ciało. Najmłodsi Goście będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych przejażdżek na kucyku lub lekcji pływania. Przez cały weekend do dyspozycji będzie hotelowa ciocia, która czeka na wszystkie dzieci w pokoju zabaw.

W sobotę zapraszamy na koncert fortepianowy do Café Plotka lub na grę w kręgle do Klubu Farma.

Serdecznie zapraszamy do pobytu – szczegóły programu…

Czytaj więcej

Award of Excellence 2014

17-03-2015

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie otrzymał od największego na świecie portalu rezerwacyjnego Booking.com nagrodę Award of Excellence 2014. O nagrodzie zdecydowały otrzymane w ubiegłym roku najwyższe oceny od gości, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem portalu. Booking.com jest światowym liderem w rezerwacji hoteli i innych miejsc noclegowych przez Internet. Oferuje ponad 590 tysięcy hoteli i miejsc noclegowych w ponad 200 krajach na całym świecie. Opinie (ponad 420 milionów) zamieszczone na Booking.com należą do najbardziej opiniotwórczych, bowiem mogą wystawić je wyłącznie osoby, które dokonały rezerwacji w danym obiekcie i go odwiedziły.

Czytaj więcej
Oferty i nowości
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij