Wzgórza Dylewskie - Hotel Spa na Mazurach

Wzgórza Dylewskie

Hotel Spa na Mazurach

Malownicze Mazury i doskonała cisza Parku Krajobrazowego, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantują naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku blisko przyrody. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to synonim luksusu i holistycznej pielęgnacji, która każdego przeniesie w świat doskonałego piękna. Relaks, który dają zabiegi oferowane przez nasz Hotel Spa, Mazury i piękno ich przyrody wspaniale się uzupełniają.

Hotel Dr Irena Eris Spa na Wzgórzach Dylewskich, Mazury

Hotel

Wypoczynek w luksusie

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście.

Spa na Mazurach - Kosmetyczny Instytut i Centrum Spa Dr Irena Eris

Spa i zabiegi

Wyjątkowe Spa na Mazurach

Witamy w naszym odprężającym Spa. Kojąca moc wody delikatnie, ale dokładnie oczyszcza ciała Gości ze stresów, zmęczenia i napięć. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty nowoczesnych urządzeń, dzięki którym relaks na Mazurach będzie jeszcze głębszy.

Smaki Mazur - wykwintna gastronomia w Hotelu Spa Wzgórza Dylewskie

Smaki

Wykwintna kuchnia

Jak wiele smaków może mieć doskonały wypoczynek? O tym nasi Goście przekonają się dzięki niezwykłej podróży kulinarnej, w którą zabierzemy Ich podczas pobytu w naszym Hotelu Spa na Mazurach. Wykwintne, zdrowe, a do tego – polskie dania, wyborne trunki i wspaniała atmosfera. W smakach Wzgórz Dylewskich można się zakochać!

Strefa wypoczynku w naszym hotelu na Mazurach

Atrakcje

Uroki Mazur

Bez względu na pogodę, na Gości czekają niezapomniane przeżycia zarówno w okolicy, jak i w samym hotelu. Mazury to kraina Wielkich Jezior, zielonych lasów i licznych, związanych z nimi atrakcji. Wszystkie są godne polecenia!

Przyjazd
Wyjazd

brak dostępności online?
zapraszamy do kontaktu tel: +48 89 642 53 00

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij