Dr Irena Eris Hotel Spa w górach Krynicy - w tle Jaworzyna Krynicka

Krynica Zdrój

Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój gwarantuje luksusowy pobyt w komfortowych pokojach z widokiem na malownicze góry Beskidu Sądeckiego. Gościom zapewniamy wypoczynek w stylowych pokojach i apartamentach, za oknami których rozciąga się Jaworzyna Krynicka - najpiękniejsze pasmo górskie Beskidu. Wnętrza naszego Hotelu Spa wyposażone są we wszystkie udogodnienia potrzebne do niezmąconego niczym relaksu. Wysokiej jakości, dyskretna obsługa i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości to nasze priorytety. Luksusowy Hotel Spa, góry i piękno przyrody oraz szeroki wachlarz zabiegów dopasowanych do potrzeb gości sprawiają, że relaks w Krynicy staje się czymś niezapomnianym.

Hotel w Krynicy Zdroju - Dr Irena Eris Spa

Hotel

Nasz Hotel gwarantuje luksusowy pobyt w komfortowych pokojach z widokiem na pasmo Jaworzyny. Gościom zapewniamy wypoczynek w pokojach i apartamentach wyposażonych we wszystko, co jest potrzebne do idealnego relaksu. Wysokiej jakości, dyskretna obsługa i wychodzenie naprzeciw potrzebom Gości to nasze priorytety.

Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój - zabiegi spa

Spa i Zabiegi

Centrum SPA Dr Irena Eris to miejsce, w którym można oddawać się luksusowi błogiego wypoczynku, zapominając o codziennych troskach.. Zapraszamy również do świata ekskluzywnej pielęgnacji ciała, relaksujących masaży i orientalnych rytuałów oraz kojących zabiegów spa.

Gastronomia w Hotelu w Krynicy

Smaki

Jak smakuje relaks doskonały? O tym przekonają się Państwo, zaglądając do jednej z naszych restauracji lub do baru. Zapraszamy do skosztowania wybornych dań z różnych zakątków Świata i spędzenia magicznych chwil przy kominku.

Hotel dr Irena Eris w Krynicy Zdroju - biznes i konferencje

Biznes

Wyjątkowe miejsce na organizację spotkania firmowego? Hotel SPA Dr Irena Eris to nie tylko sale konferencyjne – to również niebanalne miejsca z doskonałym serwisem, w których można zorganizować imprezę integracyjną oraz nowoczesne Spa, w którym można zaznać relaksu po całodziennym szkoleniu.

Centrum Spa z widokiem na stok Jaworzyny Krynickiej

Centrum SPA

Krynica-Zdrój nazywana jest perłą kurortów, co roku przyciągając rzesze kuracjuszy i turystów. Dlatego dbając o atrakcyjne spędzenie czasu w naszym hotelu, przygotowaliśmy szereg propozycji, które pozwolą na aktywny wypoczynek. Zapraszamy do odkrywania piękna tutejszych miejsc!

Przyjazd
Wyjazd
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij