Luksus blisko natury

Restauracja Oranżeria

Kulinarne tradycje w nowej odsłonie

Oranżeria to miejsce, w którym tradycja kuchni polskiej i europejskiej spotyka się z nowatorskim podejściem do gotowania. W efekcie na Gości czekają wyśmienite dania, przygotowywane z pasją i odkrywające bogactwo smaków i aromatów.

Z pasji do gotowania

Nasi szefowie kuchni opracowują receptury dań, poszukując wyjątkowych smaków, bazując na kulinarnej, europejskiej i polskiej, tradycji. Dzięki temu w daniach serwowanych à la carte Goście zawsze odkrywają klasyczne pozycje w nietuzinkowych odsłonach i mogą rozkoszować się ich smakiem i wykwintną kompozycją.

Z dbałością o detale

Do przygotowywania naszego menu szefowie kuchni wykorzystują tylko świeże, najwyższej jakości produkty ze sprawdzonych źródeł. Dzięki takiemu podejściu każdy posiłek w Oranżerii staje się prawdziwą kulinarną przygodą. Przy dobrej pogodzie dodatkowym atutem jest możliwość ucztowania na tarasie, przy akompaniamencie świerszczy.

Autorskie menu szefa kuchni

Obiad
Kolacja
Menu Wegańskie

Z myślą o każdym Gościu

Komponując nasze menu, myślimy o potrzebach wszystkich Gości. Dlatego w karcie znajdują się propozycje dla wegetarian oraz specjalne menu stworzone z myślą o zaspokojeniu apetytów naszych najmłodszych Gości.

Zapraszamy codziennie w godzinach:

1300 - 2200

Śniadaniowe przysmaki

Cudowny początek dnia gwarantuje nasz bogaty w lokalne produkty, a także robione na miejscu wędliny, bufet śniadaniowy. Zapraszamy na celebrację poranka w Restauracji Oranżeria codziennie od 0730 do 1030.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij