Restauracja Décompresja

Restauracja Décompresja zaprasza w niecodzienną podróż kulinarną, inspirowaną kuchnią popularną w latach 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku.

Przy doborze składników kierowaliśmy się jakością oraz świeżością produktów, jak również historycznym nawiązaniem do okresu dwudziestolecia międzywojennego. Kuchnia tamtych czasów była zróżnicowana i eklektyczna – odwoływała się do dziedzictwa kulinarnego oraz chętnie sięgała po zapożyczenia. Była wielosmakowa i różnobarwna.

Mamy nadzieję, że menu, stworzone przez szefa kuchni Rafała Grzegorzka, znajdzie Państwa uznanie, a walory smakowe przygotowanych dań rozpieszczą podniebienia. Pragniemy, aby atmosfera miejsca pozwoliła Państwu odnaleźć spokój i harmonię sprzyjającą celebracji wyjątkowych smaków. Życzymy udanej podróży kulinarnej.

Restauracja czynna jest od wtorku do soboty od godziny 17:00. Ze względu na charakter miejsca sprzyjający celebracji posiłków zapraszamy na kolację z dziećmi powyżej 12 roku życia. Naszych Gości prosimy o ubiór w stylu smart casual (swobodna elegancja).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij