Polanica Zdrój

Klub Fotoplastykon

Relaks w otoczeniu gwiazd

Filmowe wnętrza klubu zachęcają do spędzenia nastrojowych, odprężających wieczorów przy dźwiękach muzyki i autorskich drinkach przygotowanych z wyrafinowanym smakiem. Dodatkowych emocji w towarzystwie znajomych dostarczy rywalizacja podczas gry w bowling lub bilard.

Wieczór jak
w kinie

Klub Fotoplastykon to miejsce klimatyczne. Niezwykłą atmosferę zawdzięcza znakomitej aranżacji wnętrz nawiązującej do stylistyki starego kina, dla wielu osób wciąż kojarzącej się z prawdziwą klasą, elegancją oraz nutą tajemnicy.

Zapraszamy codziennie w godzinach:

18:00 - 23:00

Zarezerwuj stolik: +48 74 662 40 00, polanica@drirenaerisspa.com

Wyrafinowane smaki

Profesjonalni barmani Klubu Fotoplastykon specjalizują się w serwowaniu wyrafinowanych, zaskakujących smakiem drinków. Dla zwolenników klasycznych rozwiązań przygotowano szeroką ofertę trunków z najwyższej półki.

Klubowe emocje

Na spragnionych emocji Gości czekają klasyczne klubowe atrakcje, czyli możliwość gry w bowling lub bilard. Na niewielkiej scenie odbywają się również koncerty na żywo oraz wieczory klubowe z dźwiękami serwowanymi przez DJ’a.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij