Luksus blisko natury

Bar przy Kominku

Rozkoszuj się przytulną atmosferą

Bar Przy Kominku to miejsce stworzone do relaksu po intensywnym dniu. Zimą Gości przyciąga wesoło trzaskający ogień w kominku, zaś latem – wspaniały taras z widokiem na Beskid Sądecki.

Harmonijny wystrój

Niesztampowy, prosty, lecz nawiązujący do górskich tradycji wystrój Baru Przy Kominku, wraz ze wspaniałymi widokami za przeszkleniami oraz kominkiem, który podkreśla przytulność tego wnętrza sprawiają, że jest to idealna przestrzeń do relaksu na zakończenie dnia.

Zapraszamy codziennie w godzinach:

730 - 2300

Zapomnij o wszystkim
i ciesz się chwilą

Zimowe wieczory przy kominku, z widokiem na białe stoki i prószący śnieg plus doskonały trunek w ręku – Bar Przy Kominku kusi przytulną atmosferą skłaniającą do niespiesznych rozmów i odkrywania nowych smaków.

Zmysłowe odprężenie

Wnętrze Baru zostało zaprojektowane tak, aby Goście poczuli się tu komfortowo i bezpiecznie, odprężając się po intensywnym dniu przy zmysłowej muzyce, trzasku drewna w kominku lub – latem – podziwiając widoki lub gwiazdy z obszernego, wygodnego tarasu.

Dla osób palących do dyspozyzcji jest specjalna przestrzeń - Cafe Fifka.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij