Luksus blisko natury

Joga

15 listopada 2020
Joga

Zapraszamy do skorzystania z programów Weekend z Jogą oraz 5 Dni z Jogą, które poprowadzi dla Państwa wykwalifikowany nauczyciel Pan Robert Kaczkowski.

Robert Kaczkowski – sam o sobie mówi: Jestem dyplomowanym nauczycielem Hatha jogi. Posiadam certyfikat nauczyciela jogi w systemie Ashtanga Vinyasa Joga, a moje motto to słowa jednego z wielkich nauczycieli jogi: „Stary człowiek, sztywny człowiek, słaby człowiek, chory człowiek – każdy z nich może praktykować jogę, z wyjątkiem leniwego” Sri K Pattabhi Jois

Aktywność fizyczna to jego pasja. Jest wielkim pasjonatem ruchu funkcjonalnego, aktywizującego wszystkie funkcje życiowe organizmu, a także tych aktywności, które w sposób świadomy angażują nie tylko nasze ciało ale i umysł, by pozostawać w harmonii z samym sobą. Wcześniej taką formą aktywności było dla Pana Roberta karate, lecz poszukiwania właściwej formy doprowadziły do jogi, która stała się jego pasją życiową.

Pierwsze doświadczenia to joga w oparciu o przekaz Sivanandy, ale prawdziwa miłość to – joga według przekazu Shri K. Pattabhi Joisa – Ashtanga Vinyasa Joga. Przez cały okres praktyki uczestniczył regularnie w wielu szkoleniach, warsztatach i seminariach, nie tylko z zakresu jogi ale też Ajurvedy czy anatomii, podnosząc tym samym zakres wiedzy i umiejętności. Kształcił się pod okiem wybitnych nauczycieli takich jak: Manju Jois, Basia Lipska, Beata Darowska, Stu Girling, Mateusz Deker czy John Scott. Kwalifikacje – świadectwo MEN nr 19127/2015 / Certyfikt Europen Academy of Ashtanga Yoga / TTC -RYS 200 Yoga Alliance

Na co dzień od 2016 – prowadzi regularne zajęcia jogi i szkołę zdrowych pleców w klubie BodyPerfect w Olsztynie i klubie Andaluzja w Ostródzie. Organizuje autorskie warsztaty nie tylko zakresu jogi, ale uczy też jak wykorzystywać anatomiczne wzorce ruchu by nasze ciała funkcjonowały poprawnie, czy też warsztaty na których poznajemy tajniki relaksacji i medytacji.

Zapraszamy na spotkania z Panem Robertem w poniższych terminach:

Weekend z Jogą:

  • 11-13 grudnia.

5 Dni z Jogą:

  • 15-20 listopada.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij