Luksus blisko natury

Maximus

08 marca 2019

Z nadejściem wiosny polecamy zabiegi na ciało z wykorzystaniem sprzętu Maximus, które zapewniają natychmiastowy i długotrwały lifting skóry oraz modelują ciało.

Maximus

Zastosowana w urządzeniu technologia emitująca falę radiową podnosi temperaturę skóry właściwej i doprowadza do skracania włókien kolagenowych, a w efekcie do natychmiastowej poprawy napięcia. Efekt zagęszczenia i liftingu nasila się i utrwala z czasem dlatego okres po zimie to doskonała pora aby pomyśleć o sylwetce odpowiednio wcześnie przed nadejściem lata i w sezonie wakacyjnym cieszyć się zgrabną sylwetką. Fala radiowa działa również na komórki tłuszczowe a w połączeniu z drugą technologią – dynamiczną aktywacją mięśniową doskonale modeluje sylwetkę i prowadzi do redukcji cellulitu. Zabiegi można wykonywać na wybrane partie ciała oraz łączyć z pielęgnacyjnymi firmowymi zabiegami Dr Irena Eris na ciało.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij