Polanica Zdrój

Wakacyjne Wytchnienie à la Carte – program animacji

01 lipca 2018
Wakacyjne Wytchnienie à la Carte – program animacji

Wakacje to czas przygód, warto iść tropem i skorzystać z zabawy terenowej Wakacyjni Odkrywcy Sudetów. Warto też chociaż raz wstać przed świtem by podziwiać piękne panoramy o wschodzie słońca. Warto podczas wakacyjnych trekkingów pokonać niezliczone schody, poznać przyrodę i uchwycić najpiękniejsze widoki, po prostu zatrzymać się na chwilę… polecamy także codzienne zajęcia ruchowe na basenie, sali fitness oraz na świeżym powietrzu.

W tym roku nasi najmłodsi Goście mieli wpływ na to, co będzie działo się w wakacje w Hotelach SPA Dr Irena Eris! Nagrodzone w konkursie „Mam pomysł” zabawy znalazły się w letnim programie animacji. W naszym hotelu dzieci dołączą do zabawy w „Poszukiwaczy Skarbów”. Będziemy rozwiązywać zagadki, rebusy, pokonywać przeszkody, aby krok po kroku dotrzeć do mety, gdzie będzie czekać niespodzianka. Nie zabraknie także innych atrakcji. Czekają na naszych najmłodszych Gości zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne i codzienna opieka Hotelowej Cioci w Sali zabaw.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu...

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij