Luksus blisko natury

Quest – W poszukiwaniu Nikifora Krynickiego

01 października 2019
Quest – W poszukiwaniu Nikifora Krynickiego

Quest „W poszukiwaniu Nikifora” oprowadzi Państwa po Krynicy-Zdroju, pomagając odkrywać miejsca związane ze słynnym malarzem Nikiforem. Wędrując po uzdrowisku, turysta rozwiązuje kolejne zagadki i odkrywa wskazówki terenowe, poznaje najważniejsze miejsca w Krynicy związane z życiem i twórczością tego artysty. Poznaje domy w których artysta mieszkał albo często przebywał, ścieżki jego wędrówek po uzdrowisku, miejsca w których najchętniej rozkładał swój warsztat artystyczny, obiekty architektury Krynicy które utrwalił na swoich obrazach i inne miejsca związane historycznie z Nikiforem.

Na końcu wędrówki dotrą Państwo do Muzeum Nikifora w willi „Romanówka” na Deptaku, gdzie po sprawdzeniu przez pracowników muzeum prawidłowości rozwiązania Questu i odgadnięciu zaszyfrowanego „hasła”, otrzymają Państwo nagrodę – stempel specjalnej okolicznościowej pieczęci, którą samodzielnie odbija się na pamiątkowym formularzu swojego Questu.

Uczestnikami zabawy mogą być zarówno rodziny, małe kilkuosobowe grupy turystów, jak i turyści indywidualni. Jest to świetne połączenie zabawy intelektualnej z edukacją.

Formularz Questu jest dostępny w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij