Luxus in der Nähe der Natur

Wymarzony hotel z basenem na wypoczynek na Mazurach

01 Juni 2023

Mazurski hotel ze SPA Wzgórza Dylewskie oferuje wiele dodatkowych rozrywek dla dzieci i dorosłych, dzięki którym nikt z naszych Gości nie będzie się nudzić.

Wymarzony hotel z basenem na wypoczynek na Mazurach

Najmłodszym proponujemy doskonale wyposażony plac zabaw na świeżym powietrzu oraz salę pełną zabawek, gier, bajek i kolorowanek. Przygotowaliśmy także pokój multimedialny przeznaczony specjalnie dla młodzieży.

Gościom, którzy stawiają na aktywny wypoczynek na łonie natury, oddajemy do dyspozycji boisko wielofunkcyjne i kort tenisowy oraz wypożyczalnię rowerów, kijków do nordic walking, a zimą również sanek. Dodatkową atrakcją jest możliwość przejażdżki konnej na kucykach lub wierzchowcach z hotelowej stajni. Przygotowujemy także rozmaite weekendowe programy animacyjne z bogatym wyborem różnych zajęć sportowych i artystycznych oraz klimatyczne wieczorki z muzyką na żywo.

Wzgórza Dylewskie to wyjątkowy hotel z basenem na Mazurach przyjazny rodzinom z dziećmi i wszystkim osobom, które pragną luksusowo wypocząć w bliskości dzikiej natury o każdej porze roku. Pozytywne opinie naszych Gości doceniających wysoki standard obsługi, magiczną lokalizację i atrakcyjność oferty to dla nas najcenniejsze wyróżnienie. Wszystkie Hotele SPA Dr Irena Eris od kilku lat otrzymują także nagrodę za wyjątkową gościnność Traveller Review Awards.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen