Luxus in der Nähe der Natur

Smaki hotelu ze SPA Wzgórza Dylewskie

31 Mai 2023

W Hotelu Wzgórza Dylewskie bardzo dbamy o podniebienia i zdrowie naszych Gości.

Smaki hotelu ze SPA Wzgórza Dylewskie

Dwie restauracje w głównym budynku serwują wyrafinowane dania przygotowywane z najlepszych i świeżych produktów pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Pierwszą z nich jest Oranżeria, gdzie można zjeść lunch lub kolację w niezobowiązującej atmosferze. Karta dań skomponowana jest tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich Gości i znajdują się w niej również potrawy wegetariańskie i wegańskie oraz specjalne menu dla dzieci. Elegancka Restauracja Romantyczna oferuje wykwintne autorskie kolacje zgodnie z ideą Slow Food. Nastrojowe wnętrze z kominkiem zachęca do niespiesznego delektowania się wybornymi daniami w miłym towarzystwie.

Do dyspozycji Gości jest całodzienna Café Plotka, której specjalnością są pyszna kawa, świeże ciasta i zdrowe koktajle. Do drink baru Klub Farna z kręgielnią, bilardem zapraszamy na wieczorne spotkania towarzyskie. W pobliżu hotelu znajduje się także Gospoda Sielanka serwująca wspaniałe potrawy z regionalnych produktów, przygotowane według receptur tradycyjnej kuchni warmińsko-mazurskiej. Utrzymana w sielskim stylu drewniana chata na 110 osób to doskonałe miejsce na rodzinne biesiadowanie i organizację przyjęć, np. chrzcin i komunii.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen