Luxus nah an der Natur

Hotel w górach bez dzieci idealnym miejscem niezapomnianych doświadczeń

03 März 2023

Odnowa i regeneracja pod względem fizycznym i psychicznym, zasłużony odpoczynek od kochanych, aktywnych małych pociech jest niezwykle istotny. Komfortowe warunki, jakimi dysponuje Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, panujący tu niezwykle przyjazny klimat oraz doskonale wykwalifikowany personel, zapewniający najwyższej jakości usługi, pozwolą na wytchnienie.

Hotel w górach bez dzieci idealnym miejscem niezapomnianych doświadczeń

Kameralna atmosfera miejsca, jakim jest hotel bez dzieci, pozwala na delektowanie się każdą chwilą. Pozbawione pośpiechu romantyczne, nastrojowe kolacje w przytulnych wnętrzach i smakowanie wyśmienitych kompozycji kulinarnych w hotelowej Restauracji Szósty Zmysł, będą niezapomnianą przyjemnością. Doświadczanie kuchni fine dinig w połączeniu z wine pairingiem, to jedne z bardziej wysublimowanych atrakcji, jakie daje hotel tylko dla dorosłych.

Dla tych, którzy pragną spędzić aktywnie czas na łonie natury, nasz hotel dla dorosłych w górach jest świetną bazą wypadową, pozwalającą na interesujące wycieczki piesze i rowerowe, które umilą beztroski pobyt. Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój jest przytulnym miejscem, zapewniającym idealne warunki, gdzie możecie podarować sobie bezcenny czas spokoju w ciszy, wykorzystując weekendy i wakacje. Hotele dla dorosłych to filozofia coraz bardziej pożądana przez zwolenników „bycia tu i teraz”, w zakątku, który koi nerwy, duszę i ciało.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen