Luxus nah an der Natur

Przyjemny relaks i doskonały klimat, jaki tworzy hotel SPA bez dzieci

31 Mai 2023

Hotele tylko dla dorosłych są coraz bardziej popularne i chętnie odwiedzane nie tylko przez seniorów, singli czy osoby bezdzietne. Hotel SPA bez dzieci jest również miejscem dla rodziców, którzy pragną „wyrwać się choć na chwilkę” od pełnej rutyny i obowiązków codzienności i zaznać chwili odprężenia tylko we dwoje.

Przyjemny relaks i doskonały klimat, jaki tworzy hotel SPA bez dzieci

Luksusowe warunki oraz szeroka gama specjalistycznych zabiegów oferowana przez Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, które oddajemy do dyspozycji naszych Gości, dają możliwość skupienia się na sobie i spokojnym oddawaniu się relaksującym rytuałom w SPA tylko dla dorosłych. To miejsce, gdzie soma i psyche odnajdują utraconą równowagę.

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+ zapewnia regenerację poprzez zbawienne działanie wody podczas korzystania z basenu z cudownym widokiem na zielone szczyty górskie. Hotel SPA bez dzieci pozwala na spokojny odpoczynek podczas relaksujących kąpieli w jacuzzi, głębokie odprężenie w saunie i wyjątkowym caldarium.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen