Luxus nah an der Natur

Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris dla gości 12+

01 Juni 2023

Od początku istnienia Hoteli SPA Dr Irena Eris, wizja marki zakładała stworzenie miejsc zapewniających najwyższą jakość usług w połączeniu z bliskością natury. Hotele znane są z innowacyjnych pomysłów i podążania własną drogą, która kształtowana jest w oparciu o opinie Gości. Kolejnym krokiem marki będzie zmiana formuły działalności Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+ od 8 stycznia 2023, który stanie się miejscem dla dorosłych oraz młodzieży powyżej lat dwunastu.

Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris dla gości 12+

Dzięki ofercie hotelu skierowanej do osób 12+, idealne warunki do wypoczynku znajdą tu nie tylko single czy pary marzące o romantycznych chwilach we dwoje, ale też rodzice pragnący skorzystać z wypoczynku bez swoich najmłodszych pociech.

Codzienna rutyna, wielkomiejski zgiełk, nadmiar obowiązków sprawiają, że coraz więcej Gości poszukuje chwili wytchnienia w miejscach oddalonych od miast, położonych blisko natury, których oferta zapewnia holistyczne podejście do relaksu. Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju to wyjątkowy obiekt o butikowym charakterze, z kameralną przestrzenią, przytulną atmosferą oraz autorską koncepcją SPA. To czyni go unikatowym miejscem, które oferując wysoki komfort wypoczynku i najwyższej jakości obsługę, jednocześnie sprzyja wyciszeniu zmysłów, zadbaniu o ciało i psyche podczas zabiegów pielęgnacyjnych, czy spędzeniu smakowitych chwil podczas wybornej kolacji.

Formuła promująca na świecie tak zwane strefy „child-free zone”, jako alternatywę dla gości poszukujących miejsc kameralnych, zapewniających wysoki komfort wypoczywania jest obecnie coraz bardziej pożądana. Jest ona też odpowiedzią na potrzeby tych osób, które pragną “uciec na chwilę” od codziennej rutyny. Co ciekawe, nie jest to tylko oferta skierowana do osób starszych, bezdzietnych czy singli, ale również do osób, które mają dzieci a potrzebują spędzić chwile tylko ze sobą. Bo cóż cenniejszego możemy sobie podarować, jak nie czas we dwoje.

Zmiana formuły krynickiego Hotelu SPA nie dotyczy dwóch pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris – w Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które oferują najlepsze warunki na pobyty rodzinne przez cały rok. Dzięki doskonałej infrastrukturze zapewniają wszelkie udogodnienia niezbędne dla wypoczynku z małymi dziećmi. Bogate programy animacji podczas weekendów oraz w okresie wakacji i ferii dostarczą dzieciom moc atrakcji, wyrełniąjąc im ciekawie czas, a rodzicom, których pociechy będą pod opieką profesjonalistów, pozwolą napawać się zasłużonymi chwilami relaksu.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen