Polanica Zdrój

Idealny relaks w hotelu z basenem i strefą SPA w Kotlinie Kłodzkiej

30 Mai 2023
Idealny relaks w hotelu z basenem i strefą SPA w Kotlinie Kłodzkiej

Hotel Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju umożliwia wszystkim dorosłym oderwanie się od codziennego stresu oraz ukojenie ciała i zmysłów. Doskonałe warunki do osiągnięcia pełnego relaksu stwarza ekskluzywne Centrum SPA, z którego hotelowi Goście mogą korzystać bez ograniczeń. Kąpiele z masażami w niezwykłym basenie z widokiem na las lub jednym z trzech jacuzzi doskonale odprężają i pozwalają odzyskać siły witalne. Kompleks saun i łaźnia rzymska pomagające oczyścić organizm oraz strefa schładzania z misą lodową pobudzająca mikrokrążenie to doskonałe opcje dla osób chcących poprawić kondycję organizmu.

Warto też oddać się w ręce profesjonalnego personelu Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris wykonującego różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne przywracające piękno skórze. Sesje dopasowywane są do indywidualnych potrzeb Gościa i przeprowadzane z użyciem najlepszych kosmetyków, aby każdy mógł błyskawicznie odczuć ich dobroczynne działanie. Oferujemy duży wybór zabiegów na twarz i ciało, również z zakresu medycyny estetycznej, opartych na najnowszych osiągnięciach kosmetologii. W Kosmetycznym Instytucie można także skorzystać z wielu częściowych lub całościowych masaży, między innymi: tajskiego, gorącymi kamieniami, relaksującego czy witalnego.

Dolnośląski hotel z basenem Dr Irena Eris pozwala również aktywnie zadbać o zdrowe i piękne ciało. Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesne sale fitness i cardio oraz korty tenisowe i pomieszczenie do gry w squasha. Można trenować indywidualnie lub pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Zapraszamy też do skorzystania z weekendowych programów animacyjnych, w ramach których prowadzimy atrakcyjne zajęcia sportowe i artystyczne oraz organizujemy wiele innych rozrywek dla całej rodziny.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen