TRX

TRX

Pod tymi trzema literami kryje się prostota i skuteczność treningu w zawieszeniu, z którego początkowo korzystali tylko żołnierze amerykańskich jednostek specjalnych. Trening TRX to taśmy, na których wykonuje się różne zestawy ćwiczeń wykorzystując obciążenie własnego ciała. TRX wspaniale wpływa na uelastycznienie całego ciała, poprawę wytrzymałości, siły i mobilności.

Aqua Aerobik

Aqua Aerobik

Trening idealny dla tych, którzy lubią wodę. Jest bezpieczny, efektywny i przyjemny. Siła wyporu wody pozornie zmniejsza ciężar ciała, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń. W zależności od głębokości zanurzenia, ułożenia ciała w wodzie i kierunku wykonywania ruchu można wykonywać ćwiczenia odciążające, wspomagające i z oporem, wykorzystując do tego całą gamę przyborów takich jak makarony, aqua dyski, belexy czy hantle.

Jazda konna

Jazda konna

W hotelowej stajni czekają na Państwa doskonale przygotowane konie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców oraz doświadczony instruktor, który pomoże Państwu odkryć tajniki jazdy konnej i przyjemność płynącą z obcowania ze spokojnym i rozumnym zwierzęciem jakim jest koń. Jazdy odbywają się na ujeżdżalni lub w terenie. Główną atrakcją dla młodych adeptów sztuki jeździeckiej w stajni hotelu są z pewnością dwa kuce Fraszka i Brewka, które dzięki doświadczeniu i wyjątkowej cierpliwości umożliwią bezpieczne rozpoczęcie przygody z jeździectwem.

Odprężające masaże orientalne

Odprężające masaże orientalne

Zapraszamy na relaks i odprężenie miłośników ceniących sobie terapie wywodzące się z innych kultur. Nasi masażyści z Indii oraz Bali proponują harmonijne masaże ajurwedyjskie całego ciała na bazie naturalnych olei ziołowych, masaż balijski łączący techniki klasyczne z akupresurą rozluźniający całe ciało i dający poczucie pełnego odprężenia. Dla zwolenników zabiegów bardziej dynamicznych i bodźcowych proponujemy masaże tajskie całego ciała z elementami pasywnej jogi doskonale rozciągające i rozluźniające.

Body Shape

Body Shape

Trening wyłącznie kształtujący i budujący, obejmujący wszystkie partie ciała. Intensywny ze względu na dużą ilość powtórzeń danego ćwiczenia oraz wykorzystanie przyborów (gumy, hantle, obciążenie na nogi).

Bungy Pump

Bungy Pump

To bardziej doskonała wersja nordic walking, która dzięki nowatorskiemu zastosowaniu teleskopów w środkowej części kijów, aktywuje jeszcze bardziej mięśnie całego ciała podczas chodzenia, a także umożliwia statyczną pracę nad konkretnymi partiami mięśni, dając niesamowitą radość i zadowolenie.

Konsultacja z trenerem personalnym

Konsultacja z trenerem personalnym

Konsultacje z trenerem personalnym to wstęp do ustalenia celu zajęć i właściwego programu treningu. To wywiad z uczestnikiem zajęć, który przekazuje trenerowi wiedzę dotyczącą dotychczasowej aktywności fizycznej, sposobu odżywiania oraz stanu zdrowia, w tym przebytych chorób i kontuzji, które uniemożliwiłyby podjęcie lub kontynuację założonego programu treningowego. Na tej podstawie trener przedstawia możliwe rozwiązania. To też ustalenie miejsca treningów, na siłowni, na sali, w studio cardio, czy może na zewnątrz.

Zajęcia z wałkami Blackroll

Zajęcia z wałkami Blackroll

Systematyczne korzystanie z rolki zmniejsza napięcie w mięśniach oraz otaczających je podwięziach, dzięki czemu zapobiega bólom mięśniowym, a także przyspiesza ich odbudowę w celu zwiększenia ich wydajności. Korzystanie z wałka jest proste i intuicyjne. Self myofascial release czyli autorozluźnianie powięziowe to technika masażu powięziowego wykonywana samodzielnie za pomocą rolek czy innych akcesoriów BlackRoll.

Cardio Fit

Cardio Fit

To zajęcia w studio cardio z instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników korzystających z maszyn, a także ustala obciążenie treningowe dostosowane do wieku i kondycji oraz celu, którym może być spalanie tkanki tłuszczowej lub poprawa wydolności.

Bowling i bilard

Bowling i bilard

Klub Farma zaprasza na grę w kręgle. Do Państwa dyspozycji są dwa tory do kręgli oraz stół do bilarda.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij