DR IRENA ERIS REVICORE HI - TECH SYSTEM

DR IRENA ERIS REVICORE HI - TECH SYSTEM

Zintegrowany system profesjonalnej pielęgnacji, pozwala już podczas jednego zabiegu kompleksowo zadbać o skórę. Łącząc i wykorzystując różnorodne technologie umożliwia indywidualny dobór programów pielęgnacyjnych.

Bezinwazyjne odmładzanie, lifting oraz hamowanie procesów starzenia i redukcji niedoskonałości skóry twarzy. Skuteczna metoda walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz utratą elastyczności skóry ciała.

Deep Skin Filler

Deep Skin Filler

To najnowszy zabieg na twarz w ofercie Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris zainspirowany osiągnięciami medycyny estetycznej.Zabieg wykorzystuje nową specjalistycznie opracowaną formułę profesjonalnych preparatów oraz kosmetyków do pielęgnacji domowej, pomagających walczyć ze zmarszczkami, utratą elastyczności skóry i zmianą owalu twarzy, związanych nie tylko z wynikającą z wieku utratą podskórnej tkanki tłuszczowej, ale również z nieprawidłową komunikacją międzykomórkową.

Masaż głowy

Masaż głowy

20-minutowy zabieg inspirowany masażami ajurwedyjskimi w połączeniu z techniką klasycznego masażu. Zabieg pobudza krążenie krwi, ma działanie przeciwbólowe oraz silnie relaksujące. Masaż rozluźnia i zmniejsza napięcia, ale również wzmacnia cebulki włosów i działa odżywczo na włosy. Szczególnie polecamy połączenie masażu głowy z relaksacyjnym masażem całego ciała.

Piano – muzyczne wieczory w Café Tomik

Piano – muzyczne wieczory w Café Tomik

Wyjątkowe chwile relaksu przy dźwiękach muzyki filmowej i popularnej w aranżacjach na fortepian. Każdy dźwięk będzie zmysłową ucieczką od codziennego hałasu. Zapraszamy w każdy piątek i sobotę do Café Tomik.

Joga – Powitanie słońca

Joga – Powitanie słońca

Uspokój zmysły, zwolnij i poczuj każdy swój ruch. Weekend to czas kiedy możemy skoncentrować się na tym, co na co dzień wykonujemy automatycznie. Będąc tu i teraz doświadczamy co to znaczy żyć. W każdy weekend witamy dzień ćwicząc jogę. Zapraszamy do wspólnego doświadczania życia i czerpania pozytywnej energii.

Harmonia ducha i ciała – Kosmetyczny Instytut

Harmonia ducha i ciała – Kosmetyczny Instytut

Rytuały i masaże to nie tylko terapia dla naszego ciała poprawiająca wygląd i samopoczucie fizyczne, ale również dla ducha. Zapach, dotyk, ciepło wprowadzają w wyjątkowy stan odprężenia. Zapewniają głęboki relaks, eliminują stres oraz negatywne emocje. Masaże Ajurwedyjskie czerpiąc ze swojej tradycji pomagają odzyskać harmonię wewnętrzną i nabrać sił witalnych. Zapraszamy do Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris na seanse relaksacyjne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij