DR IRENA ERIS REVICORE HI - TECH SYSTEM

DR IRENA ERIS REVICORE HI - TECH SYSTEM

Zintegrowany system profesjonalnej pielęgnacji, pozwala już podczas jednego zabiegu kompleksowo zadbać o skórę. Łącząc i wykorzystując różnorodne technologie umożliwia indywidualny dobór programów pielęgnacyjnych.

Bezinwazyjne odmładzanie, lifting oraz hamowanie procesów starzenia i redukcji niedoskonałości skóry twarzy. Skuteczna metoda walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz utratą elastyczności skóry ciała.

Superfoods

Superfoods

Zatrzymaj chwilę i delektuj się wyjątkowym smakiem dań Superfoods w Café Tomik. Superfoods to nieprzetworzona żywność pochodzenia naturalnego, bogata w składniki odżywcze, których ilość i właściwości działają korzystnie na organizm człowieka.

Piano – muzyczne wieczory w Café Tomik

Piano – muzyczne wieczory w Café Tomik

Wyjątkowe chwile relaksu przy dźwiękach muzyki filmowej i popularnej w aranżacjach na fortepian. Każdy dźwięk będzie zmysłową ucieczką od codziennego hałasu. Zapraszamy w każdy piątek i sobotę do Café Tomik.

Joga – Powitanie słońca

Joga – Powitanie słońca

Uspokój zmysły, zwolnij i poczuj każdy swój ruch. Weekend to czas kiedy możemy skoncentrować się na tym, co na co dzień wykonujemy automatycznie. Będąc tu i teraz doświadczamy co to znaczy żyć. W każdą sobotę i niedzielę witamy dzień ćwicząc jogę. Zapraszamy do wspólnego doświadczania życia i czerpania pozytywnej energii.

Harmonia ducha i ciała – Kosmetyczny Instytut

Harmonia ducha i ciała – Kosmetyczny Instytut

Rytuały i masaże to nie tylko terapia dla naszego ciała poprawiająca wygląd i samopoczucie fizyczne, ale również dla ducha. Zapach, dotyk, ciepło wprowadzają w wyjątkowy stan odprężenia. Zapewniają głęboki relaks, eliminują stres oraz negatywne emocje. Masaże Ajurwedyjskie czerpiąc ze swojej tradycji pomagają odzyskać harmonię wewnętrzną i nabrać sił witalnych. Zapraszamy do Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris na seanse relaksacyjne.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij