Warsztaty Holistyczne „Odkryj swoje piękno”

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów holistycznych – ze specjalnym programem dla kobiet. Podczas trzech pełnych inspiracji dni nasi eksperci podzielą się wiedzą na temat budowania własnego wizerunku. W przyjaznej atmosferze, w luksusowych warunkach Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój proponujemy bogaty program praktycznej i kompleksowej wiedzy obejmującej dwa bloki tematyczne.

PSYCHOLOGIA WYGLĄDU, czyli co to jest marka osobista i jej znaczenie w życiu prywatnym i zawodowym, do czego jest nam potrzebna marka osobista i jak ją tworzyć, jakie informacje przekazujemy poprzez ubiór. Spotkanie poprowadzi uznany trener biznesu i coach Grażyna Białopiotrowicz. Czas zajęć – 1,5 godziny.

WARSZTATY WIZAŻU „Kobieta ProVoke” oraz STYLIZACJI „W poszukiwaniu stylu”. Podczas bloku dotyczącego wizażu, obejmującego praktyczne zajęcia pod okiem profesjonalistów, dowiedzą się Panie jak zrobić makijaż w zależności od okazji. Warsztat makijażu poprzedzony będzie wykładem o codziennej pielęgnacji twarzy, prowadzonym przez specjalistkę Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. Warsztaty stylizacji wprowadzą Panie w świat kolorów, fasonów i doboru odpowiednich do okazji ubrań.

Oba bloki tematyczne poprowadzi wizażystka Dr Irena Eris ProVoke oraz makijażystka gwiazd – Magda Stępień wraz z zespołem. Czas zajęć – 6 godzin.

PROGRAM OBEJMUJE:

  • 2 noclegi w komfortowym pokoju,
  • całodzienne wyżywienie w Restauracji Szósty Zmysł – specjalne menu przygotowane przez Szefa Kuchni, od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu,
  • dwudniowe warsztaty „Odkryj swoje piękno”, a w nich: warsztaty „Psychologia wyglądu, czyli jak tworzymy markę osobistą i do czego jest nam potrzebna?”, warsztaty makijażu „Kobieta ProVoke”, warsztat stylizacji „W poszukiwaniu stylu”,
  • relaks i wypoczynek w Centrum SPA (2 baseny, zespół saun, siłownia, studio cardio),
  • monitorowany parking,
  • podatek VAT.

Warsztaty odbędą się w terminie 4-6 grudnia 2016. Liczba pokoi w ofercie jest ograniczona. Hotel zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów na 14 dni przed planowym terminem, jeśli ilość chętnych osób nie będzie wystarczająca i wówczas zwraca wpłacone zadatki.

Rezerwacja pobytu

Sprawdź dostępność

Korzyści z rezerwacji online

Tylko na naszej stronie www gwarantujemy najniższą cenę

Otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

Atrakcyjne promocje i pakiety pobytowe

Informacje o rezerwacji

  • Zameldowanie od 14:00
  • Wymeldowanie do 11:00
  • Odwołanie rezerwacji Zasady dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od wybranej oferty.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij