Polanica Zdrój

Dziewczyny w SPA

03 of March 2021

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi. Bezinteresownie. – Pino Pellegrino

Dziewczyny w SPA

Trudno sobie wyobrazić życie w samotności, lub mając tylko znajomych. Bez doświadczania autentycznych więzi życie staje się ubogie i monotonne. Ludzie są bowiem stworzeni do budowania relacji z innymi osobami, do wzajemnej współpracy i komunikacji, do dzielenia się swoimi emocjami w innymi. Dzięki temu czują się silniejsi i łatwiej im iść przez życie.

Dlatego tak ogromne znaczenie ma prawdziwa przyjaźń, która jak każdy dar, wymaga nieustannego pielęgnowania. Prawdziwa przyjaźń ma w sobie wiele odcieni dobra i piękna, a przyjaciele dodają nam siły, dzielą z nami radości i smutki i są zawsze przy nas, gdy tego potrzebujemy.

W przyjaźni możecie liczyć na wzajemną serdeczność, życzliwość, szczerość, zaufanie oraz wierność. Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zawiedzie, jest wsparciem nawet, gdy musi zrezygnować z własnej wygody, życzliwie oceni nas i nasze postępowanie. Dlatego sprawiają, że przy nich czujemy się wyjątkowi i ważni, ale „prawdziwi przyjaciele to także skarbnica wiedzy o nas samych. – zauważa w jednym z felietonów Katarzyna Korpolewska, psycholog i dodaje - To oni są najlepszymi obserwatorami naszych zachowań. Przy nich nie wstydzimy się płakać, spontanicznie śmiać czy wyrażać swoją złość. Z nimi, nawet milczenie nie jest krępujące. To oni mogą udzielać nam informacji zwrotnych o tym, jak nas postrzegają”.

Warto pamiętać, że przyjaźń oznacza nie tylko wspieranie się w trudnych chwilach, ale także wspólne cieszenie się życiem. Dlatego chcąc celebrować kolejną rocznicę udanej przyjaźni, urodziny przyjaciółki czy sukces przyjaciela, warto zaplanować spędzenie razem wyjątkowych chwil w towarzystwie bliskich Wam osób. Nabierają one szczególnego znaczenia w sytuacji, gdy dzieli Was znaczna odległość, absorbuje Was nawał codziennych obowiązków i nie macie często okazji, by się spotykać.

Takim pomysłem może być wyjazd do SPA. Pakiet Dziewczyny w SPA pozwoli nie tylko na wzbogacenie wspólnego albumu wspomnień, ale również na spędzenie czasu tak, jak kobiety lubią najbardziej. Na długich rozmowach, niespiesznych spacerach, przy kolacji z wybornym menu czy relaksując się w SPA i dopieszczając swoje ciało podczas profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i aromaterapeutycznych masaży.
A wszystko to w otoczeniu luksusowych wnętrz Hoteli SPA Dr Irena Eris z najwyższej jakości obsługą. Niech ten czas będzie wyłącznie Wasz.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close