Luxus in der Nähe der Natur

Kolacja na Cztery Ręce

25 Februar 2023
Kolacja na Cztery Ręce

Zapraszamy na wyjątkową podróż kulinarną w duchu slow food, w którą zabiorą Państwa razem szefowie kuchni: Sławomir Kwaśniewski (Restauracja Romantyczna w naszym Hotelu SPA) i zaproszony na gościnne gotowanie Sebastian Olma (Restauracja Zielony Niedźwiedź w Warszawie).

Autorskim daniom, które złożą się na specjalne menu degustacyjne, będzie towarzyszył wine pairing zaproponowany przez sommeliera Krzysztofa Królczyka z Wineonline oraz opowieści o wybranych winach i przygotowanych daniach. Ekskluzywność kolacji podkreśli znakomity serwis.

W imieniu obu Szefów Kuchni zapraszamy 25 lutego (sobota) o godzinie 19:00 do Restauracji Romantyczna w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, koszt 750 zł degustacja i wine paring.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, rekomendujemy wcześniejszą rezerwację stolików w Dziale Relacji z Gośćmi pod numerem telefonu +48 89 647 11 11. Kolacja jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Obowiązuje strój smart casual.

Szczegóły menu...

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen