Polanica Zdrój

Dziewczyny w SPA

03 März 2021

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi. Bezinteresownie. – Pino Pellegrino

Dziewczyny w SPA

Trudno sobie wyobrazić życie w samotności, lub mając tylko znajomych. Bez doświadczania autentycznych więzi życie staje się ubogie i monotonne. Ludzie są bowiem stworzeni do budowania relacji z innymi osobami, do wzajemnej współpracy i komunikacji, do dzielenia się swoimi emocjami w innymi. Dzięki temu czują się silniejsi i łatwiej im iść przez życie.

Dlatego tak ogromne znaczenie ma prawdziwa przyjaźń, która jak każdy dar, wymaga nieustannego pielęgnowania. Prawdziwa przyjaźń ma w sobie wiele odcieni dobra i piękna, a przyjaciele dodają nam siły, dzielą z nami radości i smutki i są zawsze przy nas, gdy tego potrzebujemy.

W przyjaźni możecie liczyć na wzajemną serdeczność, życzliwość, szczerość, zaufanie oraz wierność. Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zawiedzie, jest wsparciem nawet, gdy musi zrezygnować z własnej wygody, życzliwie oceni nas i nasze postępowanie. Dlatego sprawiają, że przy nich czujemy się wyjątkowi i ważni, ale „prawdziwi przyjaciele to także skarbnica wiedzy o nas samych. – zauważa w jednym z felietonów Katarzyna Korpolewska, psycholog i dodaje - To oni są najlepszymi obserwatorami naszych zachowań. Przy nich nie wstydzimy się płakać, spontanicznie śmiać czy wyrażać swoją złość. Z nimi, nawet milczenie nie jest krępujące. To oni mogą udzielać nam informacji zwrotnych o tym, jak nas postrzegają”.

Warto pamiętać, że przyjaźń oznacza nie tylko wspieranie się w trudnych chwilach, ale także wspólne cieszenie się życiem. Dlatego chcąc celebrować kolejną rocznicę udanej przyjaźni, urodziny przyjaciółki czy sukces przyjaciela, warto zaplanować spędzenie razem wyjątkowych chwil w towarzystwie bliskich Wam osób. Nabierają one szczególnego znaczenia w sytuacji, gdy dzieli Was znaczna odległość, absorbuje Was nawał codziennych obowiązków i nie macie często okazji, by się spotykać.

Takim pomysłem może być wyjazd do SPA. Pakiet Dziewczyny w SPA pozwoli nie tylko na wzbogacenie wspólnego albumu wspomnień, ale również na spędzenie czasu tak, jak kobiety lubią najbardziej. Na długich rozmowach, niespiesznych spacerach, przy kolacji z wybornym menu czy relaksując się w SPA i dopieszczając swoje ciało podczas profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i aromaterapeutycznych masaży.
A wszystko to w otoczeniu luksusowych wnętrz Hoteli SPA Dr Irena Eris z najwyższej jakości obsługą. Niech ten czas będzie wyłącznie Wasz.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen